Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Eiropas Latviešu uzņēmēju tīklošanās pasākums

16. decembris, 2021 @ 20:00 - 22:00

Laipni ielūdzam uz šogad pēdējo Eiropas latviešu uzņēmēju un uzņēmīgo tīklošanās pasākumu Zoom platformā 2021.gada 16.decembrī plkst.20 pēc LV laika!

Diasporas uzņēmēju kopiena #esiLV aicina ikvienu uzņēmēju, kā arī uzņēmīgo, radošo un darošo piedalīties virtuālajā tīklošanās pasākumā!

Tā mērķis ir apzināt Eiropā dzīvojošos Latvijas uzņēmējus un citus aktīvos cilvēkus, lai sniegtu atbalstu, veicinātu kontaktu un pieredzes apmaiņu, kā arī radītu bāzi auglīgām diskusijām un savstarpējai sadarbībai.

Līdzīgi kā ieprieksējās reizēs, dalībniekiem būs iespēja īsumā prezentēt sevi, savu piedāvāto produktu vai pakalpojumu un pastāstīt, kādu sadarbību šobrīd meklē, tāpēc sāciet jau trenēt savu “lifta uzrunu”, kā arī sagatavot rakstisku kontaktinformāciju, ar kuru dalīties Zoom čatā.

Papildus jauniem kontaktiem piedāvāsim tēmu “Autentiska līderība”: Sasniedz rezultātus aizraujošāk caur savu personības un līderības spēku JEB Kā atklāt un veidot līderi sevī, lai izvēlētos atbilstošu biznesa, karjeras, komandas vadības pieeju un sasniegtu mērķus vieglāk.

Piedalies un uzzini, kā:
– stiprināt pārliecību par savu vērtību biznesā un darba tirgū,
– saprast, kādi darbības virzieni Tev ir visvairāk piemēroti, lai Tu būtu enerģiskā plūsmā un sasniegtu rezultātus aizraujošāk,
– pilnveidot līderības prasmes un stiprināt savu līderības spēku,
– ietekmīgi komunicēt, lai Tevi sadzird darbinieki un sadarbības partneri,
– veidot izcilu sniegumu nesošu komandu.

 

Meistarklasi vadīs Inga Ezera – starptautiski pieredzējusi biznesa, līderības un personības spēka attīstības partnere ar vairāk kā 25 gadu pieredzi valdes līmeņa amatos, veidojot spēcīgas vadības komandas biznesa attīstībai. Viņa ar aizrautību palīdz arī konsultāciju uzņēmumu dibinātājiem un vadītājiem attīstīt uzņēmumu starptautiskos tirgos caur LinkedIn mārketinga, biznesa modeļa un personīgā zīmola spēku.

Pasākums norisināsies virtuāli, ZOOM platformā, šā gada 16.decembrī plkst. 20.00 (pēc Latvijas laika!). Lai e-pastā saņemtu saiti uz ZOOM, lūgums pieteikties līdz 2021.gada 15.decembrim!

Tā kā Zoom platformā vietu skaits ir ierobežots, tiem, kuri tomēr netiek, lūdzam no savas biļetes atteikties šeit pat, bet tiem, kuri vairs nevarēs iegādāties piekļuvei bezmaksas biļetes, būs iespēja noskatīties atskata video ELA un esiLV Youtube kanālos un noklausīties esiLV podkāstu. Informācija būs arī FB grupā @esiLVkopiena (https://www.facebook.com/esiLVkopiena)

GDPR: Piesakoties pasākumam, Jūs piekrītat, ka pasākums tiks ierakstīts un tā fragmenti var tikt izmantoti plašsaziņas un reklāmas nolūkos.

*****

Tīklošanos organizē “Ekonomiskā Sadarbība un Investīcijas Latvijai” (#esiLV), kas veidota kā ārvalstīs darbojošos Latvijas izcelsmes uzņēmēju un nozares profesionāļu un organizāciju kopiena pieredzes apmaiņai un biznesa partnerību veidošanai. Sīkāka informācija: esiLV@latviesi.com

Sadarbība un savstarpējs atbalsts ir latviešu uzņēmēju nākotne!

https://www.eventbrite.com/e/eiropas-latviesu-uznemeju-un-uznemigo-virtuala-tiklosanas

Details

Date:
16. decembris, 2021
Time:
20:00 - 22:00
https://www.facebook.com/esiLVkopiena

Organizer

#esiLV
Email:
esiLV@latviesi.com