Skip to content Skip to footer

Turam īkšķus!

Darbs gan Latvijā, gan ārpus tās.

Darbs gan Latvijā, gan ārpus tās saauž ciešāk Latvijas un Eiropas vērtībtelpas un vairo Latvijas atpazīstamību starptautisko tiesību arēnā. Arī starptautiskajās organizācijās darbojošies Latvijas profesionāļi ir aicināti pievienoties ESI.LV un piedalīties tīklošanās pasākumos un domapmaiņā ar partneriem Latvijas publiskajā pārvaldē!

Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls is feeling great at European Movement.

https://www.facebook.com/esiLVkopiena/posts/427871335525758

2021. gada Eiropas Gada sievietes balvai no Latvijas nominētā Eiropas Savienības tiesas tiesnese Ineta Ziemele iekļuvusi balvas finālistu sarakstā. Viņa balvai izvirzīta par darbu Satversmes Tiesa un dialoga veidošanu ar sabiedrību, izcilu izglītojošo darbu cilvēktiesību jomā, sadarbības uzsākšanu starp Eiropas konstitucionālajām tiesām un ietekmi pāri Eiropas robežām.

“Mūsu nominante šobrīd ir vienīgā sieviete Eiropā, kura ir strādājusi visās trijās tiesās, kurām ir būtiska nozīme, veidojot Eiropas kultūras un juridisko telpu – Eiropas Cilvēktiesību tiesā, konstitucionālajā tiesā un Eiropas Savienības Tiesā. Viņas karjera, mācoties un mācot, veidojot un attīstot institūcijas, ir paraugs aktīvai dzīves pozīcijai un augstam profesionālismam,” saka Inete Ielīte, Sieviešu sadarbības tīkla valdes priekšsēdētāja.

Balvu ik gadus pasniedz European Movement un European Women’s Lobby vairākās kategorijās. Līdz šim no Latvijas par Eiropas Gada sievietes balvas laureāti kļuvusi tikai Malda Avramenko, Ventspils romu mediatore. Eiropas Savienības māja Eiropas Kustība Latvijā Eiropas Latviešu apvienība Tieslietu Ministrija Latvijas Republikas Ārlietu ministrija Riga Graduate School of Law Latvijas UniversitāteAktīvo iedzīvotāju fonds – lepojamies!